Gdzie zlokalizowana jest firma Euro-Lubsped?

Gdzie zlokalizowana jest firma Euro-Lubsped?

Czy wiesz, że nasza firma zlokalizowana jest w Lubrzy, nieopodal Świebodzina, na terenie województwa lubuskiego? Jesteśmy usytuowani w samym centrum województwa lubuskiego, w bezpośrednim kontakcie głównych szlaków komunikacyjnych o znaczeniu krajowym i międzynarodowym. Nieopodal krzyżują się droga ekspresowa nr 3 i droga krajowa nr 92. Dodatkowo w niedalekiej odległości od naszej miejscowości przebiega autostrada A2 (zwana również Autostradą Wolności), która łączy Berlin z Warszawą. Do przejścia granicznego z Niemcami w Świecku jest zaledwie 60 km. Najbliższymi miastami o charakterze wojewódzkim są Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra oraz Poznań.

Dogodna lokalizacja, w tym bliskość węzłów komunikacyjnych oraz szlaków tranzytowych z Niemiec i ze Skandynawii na południe Europy, niewątpliwie sprzyja rozwojowi przemysłu w naszej okolicy. Jest to główny czynnik determinujący rozwój gospodarczy tej części Polski.  Ma to bez wątpienia wpływ na decyzje inwestycyjne przedsiębiorców, dlatego też  w ostatnich latach powstało tu wiele firm działających w różnych branżach.

A więc jeśli jesteś osobą decyzyjną w swojej firmie i aktualnie poszukujesz firmy transportowej, która mogłaby obsługiwać Twoją firmę, dobrze trafiłeś 😊. Przejdź do zakładki KONTAKT, napisz maila lub zadzwoń. Dołożymy wszelkich starań abyś był/była zadwolony/a.