Nowy rok 2022: podziękowania i nowe postanowienia.

Nowy rok 2022: podziękowania i nowe postanowienia.

Rok 2021 za nami. Jaki był dla nas? Nie urywamy, rok 2021 był pełen zakrętów, ograniczeń prędkości  i utrudnień – zupełnie jak na zimowej drodze. Jednak końcówka zrekompensowała wszystko i w nowy rok 2022 wchodzimy pełni optymizmu i nadziei.

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować naszym dotychczasowym partnerom biznesowych za korzystanie z usług firmy EURO-LUBSPED Transport i Spedycja Międzynarodowa. Dziękujemy, że pomimo trudności jakie zafundowała nam pandemia Covid-19 w dalszym ciągu mogliśmy obsługiwać Wasze transporty. Życzymy zarówno sobie, jak i naszym Klientom, Partnerom oraz Sympatykom nowych, wspaniałych możliwości w 2022 roku!

Ponadto, powinniśmy mieć już ustalone cele na kolejny rok pracy. Powinniśmy głośno opowiadać o naszych biznesowych postanowieniach. Powinniśmy… Jednak tym razem tego nie zrobimy. Niezmiennie będziemy  świadczyć wysokiej jakości usługi transportowo-spedycyjne  i dostosowywać naszą ofertę do permanentnie zmieniającego się rynku transportowego. A co przyniesie nowy 2022 rok – zobaczymy. Teraz czas na „tu i teraz” 😊